Tietoa toiminnasta

10.6.2019

 

Jäsentiedote 2/2019

 

Jyrkilän kesäkauden vuokraukset ovat alkaneet. Varaa edullinen lomasi mökkivastaavalta!

  • 044 3700 395 (ma – pe 17.00 – 19.00 tai tekstiviestillä)
  • Jäsenet 40,00 €/vrk, ei jäsenet 60,00 €/vrk
  • Vuoro alkaa klo 16.00 ja päättyy klo 15.30
  • Vuokra maksetaan Haapajärven JHL ry:n mökkitilille FI29 5026 0820 0536 00
  • Tarkemmat tiedot mökistä ja mökkeilystä Karilta.

 

Etuudet:

  • 10 uintikertaa Haapajärven uimahallissa.

Kerro nimesi ja näytä jäsenkorttisi kassalla niin saat kertakäyttörannekkeen uintikäyntiä varten. Pidä myös itsellä ylhäällä monestiko olet käynyt.

Jos olet työtön, opiskelija tai eläkeläinen, todistus ko. asiasta mukaan niin oikea maksu kirjautuu meille.

  • Matka-avustuksella tuetut reissut
  • Lippu Kopolan teatterin esitykseen
  • Virkistystoiminnan osalta kuulostellaan jäsenistön toiveita
  • Edullinen mökkilomailu Jyrkilässä
  • Liiton tarjoamat edut

 

Kevätkokouksessa 16.4.2019 yhdistyksen uudeksi sihteeriksi valittiin Kari Kestikievari. Päivitetyt yhteystiedot toimihenkilöistä löydät tästä tiedotteesta.

 

Palautetta ja toiveita virkistystoiminnasta voitte jättää osaston sähköpostiin: jhl@haapajarvi.fi

 

 

 

 

Haapajärven JHL ry 395

Hallitus

 

 

YHTEYSTIEDOT                       Haapajärven JHL ry 395                     

 

TOIMIHENKILÖT

 

Stjerna Anne

puheenjohtaja

anne.stjerna@haapajarvi.fi jhl@haapajarvi.fi

040 0890 119

Kokko Hanne

varapuheenjohtaja

hanne.kokko@haapajarvi.fi

044 2871 979

Kestikievari Kari

sihteeri

kari.kestikievari@haapajarvi.fi

044 4456 145

Koivisto Hannu

taloudenhoitaja

hannu.koivisto@haapajarvi.fi

040 5447 479

Jaakonaho Satu

jäsenasiainhoitaja

satu.jaakonaho@haapajarvi.fi

040 8355 523

 

OSASTON HALLITUS

 

Kestikievari Kari

jäsen

kari.kestikievari@haapajarvi.fi

044 4456 145

Koivisto Hannu

jäsen

hannu.koivisto@haapajarvi.fi

040 5447 479

Kokko Hanne

jäsen

hanne.kokko@haapajarvi.fi

044 2871 979

Mattola Riitta-Liisa

jäsen

riitta-liisa.mattola@luukku.com

044 5561 983

Perttula Milla

jäsen

m.perttula@luukku.com

044 2574 214

 

 

 

 

Flink Tiina

varajäsen

tiina.flink@kotinet.com

044 5053 044

Laajalahti Sisko

varajäsen

sisko.laajalahti@selanne.net

044 4456 138

 

LUOTTAMUSMIEHET

 

Jaakonaho Satu

pääluottamusmies

satu.jaakonaho@haapajarvi.fi

040 8355 523

Koivisto Hannu

varapääluottamusmies

työsuojeluvaltuutettu

hannu.koivisto@haapajarvi.fi

040 5447 479

Kokko Hanne

koulunkäynninohjaajat

hanne.kokko@haapajarvi.fi

044 2871 979

Perttula Milla

ruokapalvelutyöntekijät

m.perttula@luukku.com

044 2574 214

Törmälä Satu

varhaiskasvatus

satu.tormala@haapajarvi.fi

040 0442 893

 

MÖKIN VUOKRAUS

 

Kestikievari Kari

mökkivastaava

Vuokraus ma – pe klo 17.00 – 19.00 tai viestillä

044 3700 395