Yhteystiedot

TOIMIHENKILÖIDEN YHTEYSTIEDOT

 

Puheenjohtaja                                Pääluottamusmies, jäsenasiainhoitaja

Anne Stjerna                                   Satu Jaakonaho

040 0890 119                                   044 4456 168, 040 8355 523

anne.stjerna@haapajarvi.fi              satu.jaakonaho@haapajarvi.fi

jhl@haapajarvi.fi

 

Varapuheenjohtaja                       Taloudenhoitaja, varapääluottamusmies,

                                                        työsuojeluvaltuutettu

Hanne Kokko                                   Hannu Koivisto

044 2871 979                                  040 5447 479

hanne.kokko@haapajarvi.fi             hannu.koivisto@haapajarvi.fi

 

                                    Mökkivastaava

                                    Sihteeri

                                    Kari Kestikievari

                                    044 4456 145

                                    kari.kestikievari@haapajarvi.fi

 

                                    mökinvuokraus 044 3700 395

                                    ma-pe klo 17.00 – 19.00

 

OSASTON HALLITUS

 

Varsinaiset jäsenet:

 

Hanne Kokko                                  

044 2871 979                                  

hanne.kokko@haapajarvi.fi              

 

Kari Kestikievari                               Hannu Koivisto

044 4456 145                                  040 5447 479

kari.kestikievari@haapajarvi.fi           hannu.koivisto@haapajarvi.fi

 

Riitta-Liisa Mattola                           Milla Perttula

044 5561 983                                  044 2574 214

riitta-liisa.mattola@luukku.com         m.perttula@luukku.com

 

Varajäsenet:

 

Tiina Flink                                        Sisko Laajalahti

044 5053 044                                  044 4456 138

tiina.flink@kotinet.com                     sisko.laajalahti@selanne.net

 

Alakohtaiset luottamusmiehet:

 

Satu Törmälä, varhaiskasvatus         Milla Perttula, ruokapalvelut

040 0442 893                                  044 2574 214

satu.tormala@haapajarvi.fi               m.perttula@luukku.com

 

Hanne Kokko                                   Sanna Salin

koulunkäynninohjaajat                      koulunkäynninohjaajat vara lm

044 2871 979                                  041 445 184

hanne.kokko@haapajarvi.fi              sanna.salin@haapajarvi.fi

 




 

Hallituksen jäsenten yhteystiedot

Haapajärven JHL ry.395

PL 4
85801 Haapajärvi

 



Yhdistysrekisteritunnus
1596947-1