Yhteystiedot

TOIMIHENKILÖIDEN YHTEYSTIEDOT

 

YHTEYSTIEDOT 2020 - 2021

 

TOIMIHENKILÖT

 

Stjerna Anne

puheenjohtaja

anne.stjerna@haapajarvi.fi jhl@haapajarvi.fi

040 0890 119

Jaakonaho Satu

jäsenasiainhoitaja

satu.jaakonaho@haapajarvi.fi

040 8355 523

Koivisto Hannu

taloudenhoitaja

hannu.koivisto@haapajarvi.fi

040 5447 479

 

OSASTON HALLITUS

 

Kokko Hanne

sihteeri, varapuheenjohtaja

hanne.kokko@haapajarvi.fi

044 2871 979

Koivisto Hannu

jäsen

hannu.koivisto@haapajarvi.fi

040 5447 479

Mattola Riitta-Liisa

jäsen

riitta-liisa.mattola@luukku.com

044 5561 983

Perttula Milla

jäsen

m.perttula@luukku.com

044 2574 214

Törmälä Satu

jäsen

satu.tormala@haapajarvi.fi

040 0442 893

 

 

 

 

Kestikievari Kari

varajäsen

kari.kestikievari@haapajarvi.fi

044 4456 145

Laajalahti Sisko

varajäsen

sisko.laajalahti@selanne.net

044 4456 138

 

LUOTTAMUSMIEHET

 

Jaakonaho Satu

pääluottamusmies

satu.jaakonaho@haapajarvi.fi

040 8355 523

Koivisto Hannu

varapääluottamusmies

työsuojeluvaltuutettu

hannu.koivisto@haapajarvi.fi

040 5447 479

Kokko Hanne

koulunkäynninohjaajat

hanne.kokko@haapajarvi.fi

044 2871 979

Perttula Milla

ruokapalvelutyöntekijät

m.perttula@luukku.com

044 2574 214

Törmälä Satu

varhaiskasvatus

satu.tormala@haapajarvi.fi

040 0442 893

 

JYRKILÄ

 

Koivisto Hannu

mökkivastaava

Mökkiasioiden tiedustelut (muu kuin vuokraus)

040 5447 479

Stjerna Anne

mökin vuokraus

Vuokraus ma – pe klo 17.00 – 19.00 tai viestillä

044 3700 395

 

Hallituksen jäsenten yhteystiedot

Haapajärven JHL ry.395

PL 4
85801 Haapajärvi

 



Yhdistysrekisteritunnus
1596947-1